Бібліотека вина

Твій винний простір

Точка продажу

В нашому магазині ви знайдете не тільки велике різноманіття алкогольних напоїв, а й спеціалізований посуд, делікатеси з усього світу та чудову літературу. Отримайте консультацію професійних сомельє та продавців-консультантів, а бонусна программа та наші ціни вас приємно здивують!

Більше про точку продажу

Інтернет-магазин

Здійснюємо доставку по всій Україні в найкоротший час! В нашому інтернет-магазині завжди підтримується високий рівень обслуговування, посилки надійно пакуються у повітряні подушки Airbag, широкий вибір та вигідні пропозиції.

Більше про інтернет-магазин

Ресторан

В нашому ресторані ви можете скуштувати вишукані страви різноманітних кухонь світу, обрати до них будь-який алкоголь на свій смак, або за порадою офіціанта і відкоркувати його. Затишна атмосфера, висока якість обслуговування і власна бібліотека — візитні картки нашого закладу.

Більше про ресторан

Культурний простір

Запрошуємо вас відвідати атмосферні кіновечори, дегустації, зіграти у Mafia, Alias або Quiz. Приєднуйтеся до нас на пізнавальні та захоплюючі Винні тури у супроводі професійних сомельє, на яких ви можете дізнатися багато цікавого про виноробство України з максимальним комфортом.

Більше про культурний простір